×

Notice

The forum is in read only mode.
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC:

Дельти 5 years 3 months ago #3349

  • Максим Білак
  • Максим Білак's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posts: 50
  • Thank you received: 6
Я хотів би звернутися з таким проханням. Якщо компанія UALinux спілкується з компанією Canonical, то чи могли б ви підняти питання про реалізацію функціоналу так званих дельта-оновлень? Я бачу, що розробники Ubuntu здається у 2011 році, експерементували з цим; Але швиденько від реалізації цієї корисної можливості відмовилися.
Про всяк випадок – дам не великі роз'яснення: технологія дельт дозволяє, при оновленні пакунків, завантажувати не увесь пакунок, а лише ті файли з пакунка, які дійсно оновилися. Це економить трафік, і, звісно, має побічний ефект у вигляді більшого навантаження на процесор (думаю що для більшості сучасних комп'ютерів, це навантаження не буде критичним). Такі дистрибутиви як Fedora, використовують цю технологію вже давно. У Debian також є не офіційний проект, який спрямований на надання можливості дельта-оновлень.
Було б дуже добре, якби Canonicalзнову повернулися до реалізації цього функціоналу.
Буду вам дуже вдячний, якщо ви зможете на них вплинути.

Дельти 5 years 3 months ago #3351

  • Mark
  • Mark's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Posts: 546
  • Karma: 23
  • Thank you received: 81
они не заинтересованы в этом, так как не видят в этом коммерческой прибыли.

Дельти 5 years 3 months ago #3352

  • Максим Білак
  • Максим Білак's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posts: 50
  • Thank you received: 6

они не заинтересованы в этом, так как не видят в этом коммерческой прибыли.


Це така їхня офіційна відповідь?
Все ж, якщо є можливість, донесіть до них інформацію про те, що у нашій країні є попит на цей функціонал. Деякі населені пункти, як постачальникам дротового інтернету, так і мобільним операторам, повноцінно покривати доступом в інтернет економічно не доцільно, тож вони покривають ці населені пункти, так би мовити, за залишковим принципом.
Я, мабуть, і сам можу донести до Canonical цю інформацію; Але з вами, як з партнером, діалог буде вусе ж більш якісним, ніж зі мною, простим користувачем.

Дельти 5 years 2 months ago #3365

  • Mark
  • Mark's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Posts: 546
  • Karma: 23
  • Thank you received: 81

Все ж, якщо є можливість, донесіть до них інформацію про те, що у нашій країні є попит на цей функціонал. Деякі населені пункти, як постачальникам дротового інтернету, так і мобільним операторам, повноцінно покривати доступом в інтернет економічно не доцільно, тож вони покривають ці населені пункти, так би мовити, за залишковим принципом.
Я, мабуть, і сам можу донести до Canonical цю інформацію; Але з вами, як з партнером, діалог буде вусе ж більш якісним, ніж зі мною, простим користувачем.

кратко:
Canonical - коммерческая компания, а не благотворительный фонд.
как и любая коммерческая компания она считает потраченные средства и полученную прибыль.
если ей оплатят такую разработку и будут в дальнейшем финансировать ее поддержку - то они это реализуют

Дельти 5 years 2 months ago #3367

  • Максим Білак
  • Максим Білак's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posts: 50
  • Thank you received: 6

Canonical - коммерческая компания, а не благотворительный фонд.


Це й так зрозуміло. Але ж вони збирають телеметрію, і заявляють про те, що дбають про своїх користувачів... Іншими словами – ви, як компанія з партнерським статусом, могли б до Canonical донести інформацію про те, що потреба у такому функціоналі є. Ну от якось так.

если ей оплатят такую разработку и будут в дальнейшем финансировать ее поддержку - то они это реализуют


Red Hat (IBM), і не лише, вже досить давно використовують цю технологію, в тому числі й у промисловості. Тож це трохи дивно, оскільки компанії Canonical від Дельт точно буде прибуток (особливо у тих країнах, де з інтернетом досить погано, про менші навантаження на серверну інфраструктуру я й не кажу). Та й взагалі Canonical стане більш конкурентною, оскільки дистрибутиви на кшталт промислових різновидів Red Hat і Suse вже мають цю технологію, а Ubuntu – ні. Хоча, звісно, я припускаю, що чогось не розумію...
У будь-якому випадку – тут мова йде не про розробку технології, а про модифікацію під Ubuntu вже існуючої, оскільки у Debian вже є не офіційний проект, який надає Дельти, вихідний код інфраструктури якого відкритий.

Доречі: добре що ви нагадали про комерцію. :) Серед категорій я не бачу, де б я міг створити відповідну тему, тож пишу сюди.
Чи могли б ви зробити можливість внесків більш доступною? Це я про пожертви на користь UALinux. Річ у тім, що наразі можна зробити внесок або використовуючи банківську картку, яка не у всіх може бути, або ж використовуючи російський мобільний номер. Як мінімум – було б добре, якби ви розмістили на відповідній сторінці номер банківської картки (мобільний оператор Kyivstar дозволяє переказувати кошти з мобільного номера на банківську картку). В ідеалі було б добре, якби з будь-якого Українського мобільного номера можна було б списати кошти на користь UALinux; Але якщо це зробити з якихось причин не можливо, то хоча б просто номер картки розмістіть на відповідній сторінці. Від моїх внесків, на жаль, компанія UALinuxне розбагатіє; Але я б все ж хотів, по можливості, якісь кошти вам перераховувати.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.091 seconds
Powered by Kunena Forum