×

Notice

The forum is in read only mode.
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC:

Ubuntu EducationPack 6 years 3 months ago #3181

  • Богдан
  • Богдан's Avatar Topic Author
  • Offline
  • New Member
  • New Member
  • Posts: 1
  • Thank you received: 0
Вітаю!
Завітавши на сторінку завантаження Ubuntu EducationPack, бачу дві кнопки "Загрузить" та "Приобрести". Коли натискаю "Приобрести", бачу, що для школи Ubuntu EducationPack коштує 2820,87 грн. Але коли натискаю "Завантажити", то є можливість просто завантажити.
Чи потрібно буде потім мені купувати ліцензію на Ubuntu EducationPack, після завантаження за встановлення на ПК.

Я вчитель, на школи прийшшло 8 ПК з даною ОС, але ні диска ні наліпок ніякої іншої документації не було, хочу встановити на свій робочий шкільний ноутбук дану ОС. Чи буде вона вважатись ліцензійною? Чи можу я просто у Вас на сторінці завантаження також завантажити дану ОС для свого домашнього ноутбука, чи мені для нього потрібно купувати ліцензію? Чи є можливість придбати дану ОС для домашнього використання чи її можна просто безкоштовно завантажити та використовувати?

Ubuntu EducationPack 6 years 3 months ago #3183

  • Mark
  • Mark's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Posts: 546
  • Karma: 23
  • Thank you received: 81
мы продаем услуги по технической поддержке и если необходимо документальное подтверждение (лицензия) на продукт.

сам продукт можно загрузить у нас с сайта и использовать без каких либо ограничений или претензий с нашей стороны.
The following user(s) said Thank You: Богдан
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.098 seconds
Powered by Kunena Forum