×

Notice

The forum is in read only mode.
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC:

Альтернатива захисному коду. 5 years 3 months ago #3326

  • Максим Білак
  • Максим Білак's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posts: 50
  • Thank you received: 6
Доброго часу.

У мене прохання до людей, які розробляють і підтримують сайт «ualinux.com»: будьласка додайте альтернативу захисному коду (капчі), який, наприклад, потрібно ввести для того щоб відправити коментар. Наприклад – ось тут, щоб відправити коментар, потрібно вводити капчу:

ualinux.com/ru/news/reliz-ubuntu-pack-18-04

Це потрібно для того, щоб люди з вадами зору, могли також лишати свої коментарі.
Альтернативою могла б бути капча від Google; Або ж, що ще краще, можна було б запровадити відповіді на питання. Наприклад – відповіді на приклади на кшталт 1 + 2, або різні операції з множенням, діленням, та відніманням. На деяких сайтах діє саме така система.

Буду вам щиро вдячний за небайдужість.

Альтернатива захисному коду. 5 years 3 months ago #3327

  • Mark
  • Mark's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Posts: 546
  • Karma: 23
  • Thank you received: 81
достаточно зарегистрироваться на нашем сайте

Альтернатива захисному коду. 5 years 3 months ago #3328

  • Максим Білак
  • Максим Білак's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posts: 50
  • Thank you received: 6

достаточно зарегистрироваться на нашем сайте


Ви маєте на увазі використання форуму? Це дійсно варіант, якщо користувач хоче постійно мати змогу спілкуватися, доносити до розробників знайдені проблеми. Однак що робити тим, хто з якихось причин не хоче реєструватися? Ну от якісь такі роздуми...

Є ще один момент: реєстрація трохи не зручна з точки зору незрячого користувача, зокрема вибір Країни та Області, і ще досить важко ось так швидко визначити, яке реєстраційне поле заповнене не коректно. Я зараз не піднімаю це питання, оскільки не можу належним чином аргументувати суто технічний аспект проблеми.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.092 seconds
Powered by Kunena Forum