×

Notice

The forum is in read only mode.
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC:

Сторонники СПО используют несвободное ПО 11 years 1 month ago #2028

  • Arlecchino Clown
  • Arlecchino Clown's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • New Member
  • Posts: 3
  • Thank you received: 0

вот видите - умничать и советовать все могут, а как до работы дело доходит - сразу ПЛАТИ.
а плати за что ? за то что журнал предоставляется бесплатно ?
бесплатно предоставляется - бесплатно и делается.


Готов верстать за бесплатно, но только несколько условий. ;)
1. Вы доставляете меня на работу и с работы.
2. Ежедневно, 3 раза в день кормите меня, в т.ч. и на выходных. Вы же согласитесь, что без еды, жидкости и витаминов я не только работать не смогу, но прекратится жизненный процесс моих клеток.
3. Приобретаете для меня летнюю, весенне-осеннею и зимнюю одежду. Хотя это не важно, могу у вас в офисе и голым сидеть.
4. Оплачиваете лечение, ведь людям свойственно болеть, особенно если в прохладном офисе голым сидеть.

Сторонники СПО используют несвободное ПО 11 years 1 month ago #2029

  • Владимир Попов
  • Владимир Попов's Avatar
  • Offline
  • Admin
  • Admin
  • Posts: 126
  • Karma: 7
  • Thank you received: 5
Перечисленные Вами условия, если писать кратко - оплата.

Сторонники СПО используют несвободное ПО 11 years 1 month ago #2030

  • Arlecchino Clown
  • Arlecchino Clown's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • New Member
  • Posts: 3
  • Thank you received: 0

Перечисленные Вами условия, если писать кратко - оплата.


Да неужели, я ведь денег не прошу. ;)
Может тогда ответите на пару вопросов? Как мне добираться на работу? Пешком? Кроссовки и те стираются.
А как поддерживать жизненно важные процессы в организме, а иначе я умру на рабочем месте, и буду разлагаться прямо у Вас в офисе.
Хотя конечно можно и через инет, но вот только провайдер на шарик мне канал не выделит, и Облэнерго за бесплатно свет не дает, и компьютер для работы в магазине не подарят.
А Вы свои услуги за бесплатно раздаете? Ведь Linux распространяется бесплатно.

а плати за что ? за то что журнал предоставляется бесплатно распространяется в целях рекламы.
бесплатно предоставляется распространяется в целях рекламы - и бесплатно и делается "неграми", а товар продается за денежку.


Готов обсудить Ваши варианты. Всегда рад сотрудничеству. :)

Сторонники СПО используют несвободное ПО 11 years 1 month ago #2031

  • Mark
  • Mark's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Posts: 546
  • Karma: 23
  • Thank you received: 81

Да неужели, я ведь денег не прошу. ;)

вы ставите условия.
вопрос четкий - ответ тоже.
хотите - помогаете, не хотите не надо.
вас за уши никто не тянет. тролить тоже не надо.

а плати за что ? за то что журнал предоставляется бесплатно распространяется в целях рекламы.
бесплатно предоставляется распространяется в целях рекламы - и бесплатно и делается "неграми", а товар продается за денежку.

Готов обсудить Ваши варианты. Всегда рад сотрудничеству. :)

лично вы деньги за рекламу видели ? а труд "негров" за который денежки приходят?
нет?
тогда это ваши фантазии, которые вы парите людям за чистую правду.
интернет большой - возможностей тоже.
флаг в руки и вперед делать и раздавать людям бесплатно!
никто вам в этом не мешает.

Сторонники СПО используют несвободное ПО 11 years 1 month ago #2032

  • Koljan
  • Koljan's Avatar
  • Visitor
  • Visitor

Готов верстать за бесплатно, но только несколько условий. ;)
1. Вы доставляете меня на работу и с работы.
2. Ежедневно, 3 раза в день кормите меня, в т.ч. и на выходных. Вы же согласитесь, что без еды, жидкости и витаминов я не только работать не смогу, но прекратится жизненный процесс моих клеток.
3. Приобретаете для меня летнюю, весенне-осеннею и зимнюю одежду. Хотя это не важно, могу у вас в офисе и голым сидеть.
4. Оплачиваете лечение, ведь людям свойственно болеть, особенно если в прохладном офисе голым сидеть.


Щодо першої умови - робота на дому, тому возити вас на роботу й з роботи не потрібно, це у століття інтернет технологій зовсім не важко
Щодо другої умови, відповім питанням - що ви взагалі робите у Open Source ?Це програмне забезпечення взагалі роблять у більшості безкоштовно у вільний від роботи час, тому працюйте за звичкою там де працюєте й забезпечуйте свій організм поживними речовинами, а Open Source вам особисто дістається безкоштовно тож не вимагайте за роботу над ним гроші, або-ж ніхто вас не примушує бути виробником безкоштовного та вільного ПЗ, сидіть на дивані й дивіться кіно, можете навіть не користуватися Open Source, щоб совість не мучила
Щодо третього питання, дивіться пункт 1 - робота на дому й працювати можете навіть повністю голим без потреби сидіти перед співробітниками офісу у голому вигляді
Шодо четвертого пункту дивіться пукти 1 та 2 :laugh:

А якщо серйозно, то ви просто зовсім не розумієте філософію Open Source, втім ніхто вас не примушує її розуміти але от я наприклад у міру своїх знань та досвіду у вільний час займаюся перекладом ПЗ, відправляю свою працю до розробників й не прошу за то гроші ....це так задля того щоб ви трохи розуміли як то воно та що, та знали що є такі дивакуваті люди які хочуть зробити світ кращим тому працюють не завжди за гроші

Сторонники СПО используют несвободное ПО 11 years 1 month ago #2033

  • Koljan
  • Koljan's Avatar
  • Visitor
  • Visitor

Да неужели, я ведь денег не прошу. ;)


Якби ви просили гроші було-би простіше задовольнити вашу потребу, принтер є ? :laugh:

Может тогда ответите на пару вопросов? Как мне добираться на работу? Пешком? Кроссовки и те стираются.
А как поддерживать жизненно важные процессы в организме, а иначе я умру на рабочем месте, и буду разлагаться прямо у Вас в офисе.


Open Source роблять люди які часто не знають одне одного працюючи над одним проектом, тому що вони не працюють у офісах, точніш ви то можете працювати й у офісі, у своєму власному й там можете хоч засмердітись але то лише у тому випадку якщо не будете працювати двірником у ЖЕКу :laugh:

Хотя конечно можно и через инет, но вот только провайдер на шарик мне канал не выделит, и Облэнерго за бесплатно свет не дает, и компьютер для работы в магазине не подарят.
А Вы свои услуги за бесплатно раздаете? Ведь Linux распространяется бесплатно.


Arlecchino Лінукс так само як і 99 відсотків програм під нього є безкоштовним, робиться або ентузіастами справи за безкоштовно, власне це то з чого Лінукс й починався, або є фірми-спонсори типу Канонікал які заробляють гроші іншим способом, власне ніхто не каже що Open Source не дає можливості заробляти гроші, але виробники цього софту за звичай заробляють не на виробництві ПЗ.Але послуги послугами, а само виробництво ПЗ виробництвом, послуги як правило є платними

распространяется в целях рекламы[/color].


Не правильно ви розумієте, власне реклама це є один зі шляхів заробляння грошей але бачу у данному випадку ваше розуміння не правильне, навіть маю підозру, що ви Лінукс взагалі ніколи не користувалися, відкрию для вас велику таємницю - майже будь-який дистрибутив Лінукс абсолютно легально можна скачати з сайтів офіційних виробників і встановити, ніхто за це з вас гроші не візьме. До речі у світі Віндовс теж є безкоштовне ПЗ, а деякі безкоштовні програми є повністю безкоштовними втім дають змогу заробляти гроші їх виробникам які надають послуги наприклад зв’язку як Скайп, хоч Скайп не є вільним ПЗ але таки сама програма є безкоштовною

Готов обсудить Ваши варианты. Всегда рад сотрудничеству. :)


Варіант один - не заморочуй голову ні собі, ні людям, хочеш працювати - працюй але труси купувати будеш за власну зарплату зароблену шляхом підмітання вулиць :laugh:

Сторонники СПО используют несвободное ПО 10 years 6 months ago #2369

  • grinder
  • grinder's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • New Member
  • Posts: 1
  • Thank you received: 0
На самом деле все просто. В издательстве не редко такие функции как корректор, верстка и тем более печать отдаются на аутсорс. Поэтому к инструменту редакция как правило отношения не имеет. Бывает и печатники устанавливают жесткие требования к ПО.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.105 seconds
Powered by Kunena Forum